TV News
Maqedoni

Ky është parashikimi i motit për sot

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe me reshje të kohëpaskohshme të shiut, posaçërisht pasdite dhe në orët e mbrëmjes. Do të fryjë dhe erë mesatare nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 10, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 12 deri në 17 gradë, shkruan Alsat.

Lajme të ngjashme

Gashi: Pushteti po përgatit falsifikimin e zgjedhjeve, ne nuk do ta lejojmë këtë!

Suad Avdiu

Pavle Trajanov: Zgjedhjet pa qeveri teknike

Suad Avdiu

Mickoski: Në takimin e liderëve do të flitet vetëm për datën e zgjedhjeve

Suad Avdiu