TV News
Maqedoni

Vritet 46 vjeçari nga Haraçina

Në orën 08:05, në SPB Shkup është raportuar se në një kazino të vendosur në bul.M.T.Gologanov, një person ka shtënë me armë zjarri në drejtim të N.A. (46) nga fshati Haraçinë, me të cilin paraprakisht kanë luajtur në aparatet në kazino, pas së cilës N.A. iu nënshtrua plagëve të marra.

Është njoftuar prokurori publik dhe po merren masa për zbardhjen e rastit.

Lajme të ngjashme

Ahmeti: Unifikimi maqedonas antishqiptar do të rrezikojë marrëdhëniet ndëretnike

Suad Avdiu

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Suad Avdiu

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Suad Avdiu