TV News
Diaspora

Kosova mban stërvitjen e fundit para përballjes me Izraelin

E enjte, 23 Mars 2023 – 14:20
albinfo.ch

Sot, kombëtarja e Kosovës do të mbajë stërvitjen e fundit para përballjes me Izraelin, përcjell albinfo.ch.

Stërvitja mbahet në orën 10:45, në Kampin Nacional në Hajvali dhe do të udhëhiqet nga trajneri Alain Giresse.

“Dardanët” të shtunën, më 25 mars, nisin kampanjën kualifikuese për Kampionatin Evropian “EURO 2024”, ku do të përballet me izraelitët.

Ndërkaq të martën, “verdhekaltrit” do të luajnë në “Fadil Vokrri” kundër Andorrës.Lajme të ngjashme

Vazhdon organizimi masiv i VLEN-it për mërgatën

Suad Avdiu

Nesër voton Diaspora

Suad Avdiu

Gashi nga Cyrihu: Jemi të interesuar ta ndryshojmë jetën e shqiptarit në Maqedoni

Suad Avdiu